Aktualności Aktualności

Kolejne Kursy Brakarskie ORWLP w Bedoniu

Zapraszamy na Kurs Centralny w Janowie Lubelskim i Ogólnopolski w Łagowie Lubuskim

Od końca ubiegłego wieku do połowy 2017 roku ORWLP w Bedoniu zorganizował 113 kursów brakarskich - średnio kilka w roku. Przeszkoliliśmy szeroką rzeszę brakarzy, z których wielu korzysta ze zdobytej w ten sposób wiedzy do dziś.  

Od początku 2015 roku szkolenia nasze odbywają się zgodnie z Zarządzeniem Nr 73 Dyrektora Generalnego LP z dnia 10.12.2014 r.

Współpracujemy z najlepszymi instruktorami - praktykami i teoretykami brakarstwa z całego kraju. Organizowane przez nas kursy brakarskie oprócz niepodważalnych walorów edukacyjnych pozwalają na jedyną w swoim rodzaju możliwość zdobycia oraz wymiany doświadczeń dotyczących drewna i rynku drzewnego.  

Zapraszamy na kursy brakarskie, które planowane są na jesień 2017 roku w terminie:

  1. 15–24 listopada 2017 roku Centralny Kurs Brakarski w Janowie Lubelskim, na którym będzie możliwe zdobycie najwyższych klas brakarskich (pierwszej i instruktorskiej) (KARTA ZGŁOSZENIA)
  2. 6-15 grudnia 2017 roku Ogólnopolski Kurs Brakarski w Łagowie Lubuskim, na którym możliwe będzie wyłącznie zdobycie najniższych klas brakarskich (trzeciej i drugiej) (KARTA ZGŁOSZENIA)

- osoba koordynująca: Wojciech Sarzyński tel. 693 440 934,
e-mail: w.sarzynski@bedon.lasy.gov.pl

Kolejne kursy planowane są na wiosnę 2018 roku.

ZAPRASZAMY!