Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

headquarters Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
42 677 25 00
42 677 25 02

Nowy Bedoń,
ul. Sienkiewicza 19
95-020 Andrespol

KONTO BANKOWE BOŚ:
23 1540 1245 2001 4800 1951 0002

NIP 728-000-86-66

Dyrektor
Tomasz Modliński
42 677 25 01
Zastępca Dyrektora
Miłosława Hyży
42 677 25 31; + 48 603 135 111
Główna Księgowa
Emilia Ogrodowczyk
42 677 25 18

Kancelaria - Sekretariat

Katarzyna Donder
phone-abbreviation: 42 677 25 01; + 48 603 600 091

Dział Kadr

Edyta Jagiełło-Sitkiewicz
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 04; +48 695 359 252

Stanowisko ds. Planowania i Kontroli

Agnieszka Szumińska
phone-abbreviation: 42 677 25 44

Stanowisko ds. Wdrożeń

Piotr Adamski
phone-abbreviation: 42 677 25 36

Biuro Ekspertyz i Techniki Leśnej

Rafał Selwakowski
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 51; + 48 607 389 995
Jakub Sarzyński
phone-abbreviation: 42 677 25 52
Henryk Nowiński
phone-abbreviation: 42 677 25 52
Wojciech Sarzyński
phone-abbreviation: 42 677 25 53
Anna Dałkowska
phone-abbreviation: 42 677 25 62
Urszula Ploska
phone-abbreviation: 42 677 25 27
Paweł Pruszyński
phone-abbreviation: 42 677 25 62
Jolanta Wawrzonek
phone-abbreviation: 42 677 25 27

Zakład Poligrafii

Sławomir Zielkowski
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 26; + 48 601 826 612
Joanna Kozal
Obsługa klienta
phone-abbreviation: 42 677 25 25
Anna Gulej
Obsługa klienta
phone-abbreviation: 42 677 25 22
Marcin Pramka
Obsługa klienta
phone-abbreviation: 42 677 25 22
Jolanta Gucwa
Produkcja
phone-abbreviation: 42 677 25 21
Maciej Kwilman
Produkcja
Andrzej Kępka
Produkcja
Tomasz Krawczyk
Grafik
phone-abbreviation: 42 677 25 21
Sylwia Jóźwik
Produkcja
phone-abbreviation: 42 677 25 24
Leonarda Fijałkowska
Produkcja
phone-abbreviation: 42 677 25 24

Leśne Studio Filmowe

Tomasz Ogrodowczyk
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 11; + 48 603 096 208
Michał Ogrodowczyk
phone-abbreviation: 42 677 25 12
Sławomir Skupiński
phone-abbreviation: 42 677 25 13
Elżbieta Trzonek
phone-abbreviation: 42 677 25 13
Mariusz Turczyk
phone-abbreviation: + 48 601 887 273
Bartosz Klamra
phone-abbreviation: 42 677 25 13

Stacja Oceny Nasion

Elżbieta Pielesiak
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 41; + 48 695 359 251
Karolina Makowska-Kasiewicz
phone-abbreviation: 42 677 25 42; + 48 695 359 255
Małgorzata Turek
phone-abbreviation: 42 677 25 42; + 48 695 359 255
Joanna Kawa
phone-abbreviation: 42 677 25 42; + 48 695 359 255

Zespół Szkoleń i Turystyki

Miłosława Hyży
Zastępca Dyrektora
phone-abbreviation: 42 677 25 31; + 48 603 135 111
Przemysław Kawa
phone-abbreviation: 42 677 25 14; + 48 695 359 256
Tomasz Biały
phone-abbreviation: 42 677 25 33; + 48 607 377 119
Wioletta Kacprzyk
phone-abbreviation: 42 677 25 38; + 48 609 099 776
Sebastian Baryła
phone-abbreviation: 42 677 25 32; + 48 601 440 013
Katarzyna Wdowiak-Woźny
phone-abbreviation: 42 677 25 32; + 48 601 844 593
Magdalena Choińska
phone-abbreviation: 42 677 25 47; + 48 665 600 691
Joanna Stasiak
phone-abbreviation: 42 677 25 34; +48 695 359 257

Księgowość

Izabela Belka
phone-abbreviation: 42 677 25 06
Katarzyna Naporska
phone-abbreviation: 42 677 25 06
Janina Zuchmańska
phone-abbreviation: 42 677 25 06
Elżbieta Kwiecień
phone-abbreviation: 42 677 25 06

Administracja

Urszula Karmańska-Białowąs
Kierownik
phone-abbreviation: 42 677 25 15; + 48 693 441 174
Łukasz Seweryński
Specjalista - Administrator SILP
phone-abbreviation: 42 677 25 66; + 48 695 359 254
Wiesław Konopacki
Specjalista ds. inwestycji, remontów i nadzoru inwestorskiego
phone-abbreviation: 42 677 25 54; + 48 665 601 633
Anna Śniadek
Pracownik obsługi
phone-abbreviation: 42 677 25 16; + 48 601 163 437
Bożena Wypchło
Pracownik obsługi
phone-abbreviation: 42 677 25 16; + 48 601 163 437
Stanisław Kisiel
Pracownik gospodarczy
phone-abbreviation: 42 677 25 16; + 48 601 163 437

Inspektor Ochrony Danych

Edyta Jagiełło-Sitkiewicz
phone-abbreviation: 42 677 25 00