Aktualności Aktualności

Czas w las - leśna baza obiektów turystycznych

Wciąż trwa lato, które zachęca nas do wyruszenia na wycieczki.

Zadbajmy o gości lasu i dostarczmy im rzetelnych wskazówek odnośnie dostępnych obiektów turystycznych PGL LP. W związku z tym zachęcamy do uaktualnienia informacji dotyczących obiektów turystycznych znajdujących się na stronie www.czaswlas.pl.

Pierwszym krokiem do aktualizacji informacji jest posiadanie własnego loginu i hasła, po które wystarczy zgłosić się do ORWLP w Bedoniu. Gdy już posiadamy możliwość logowania, z łatwością dokonamy aktualizacji istniejących w bazie obiektów turystycznych. Wystarczy wejść na stronę bazy  i zalogować się. Postępując zgodnie z instrukcją obsługi  bazy dokonamy zmian w istniejących obiektach, możemy je w razie potrzeby usunąć, a także dodać nowe. Istnieje także możliwość czasowego wygaszenia poszczególnych obiektów.

A jak szybko sprawdzić jakie informacje o obiektach turystycznych LP z terenu Państwa jednostki, zamieszczonych w bazie są widoczne na stronie internetowej „Czas w las"?  Wystarczy, będąc na stronie www.czaswlas.pl kliknąć w zakładkę „miejsca i obiekty", a na niej w pole „wyszukiwanie zaawansowane" . W nowym oknie, w widocznym wówczas polu „nazwa Nadleśnictwa" wystarczy wpisać właściwą nazwę. Po zaakceptowaniu ukażą się wszystkie obiekty przypisane w bazie do danej jednostki organizacyjnej LP.

Powodzenia! Możemy także przygotować dla Państwa wybrane statystyki dotyczące bazy. W razie pytań prosimy o kontakt z ORWLP w Bedoniu, p. Magdaleną Choińską, m.choinska@bedon.lasy.gov.pl, tel. 42 677 25 14.