Aktualności Aktualności

Kolejne Kursy Brakarskie ORWLP w Bedoniu

Zapraszamy na Kurs Centralny w Janowie Lubelskim i Ogólnopolski w Łagowie Lubuskim

ORWLP w Bedoniu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oraz kierując się koniecznością podnoszenia standardów pracy służb terenowych zorganizował do połowy 2019 roku 125 kursów brakarskich - średnio kilka w roku. Efektem jest przeszkolenie przez około 20 lat szerokiej rzeszy brakarzy (średnio ponad  200 osób na rok), z których wielu uzyskało najwyższy poziom kwalifikacji – tytuł instruktora.    

Od 2018 roku szkolenia nasze odbywają się zgodnie z Decyzją nr 1 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 2 stycznia 2018 r. Kierując się zawartymi w w/w akcie prawodawstwa wewnętrznego zasadami przyjmujemy zlecenia organizacji szkoleń od jednostek LP. Można na nich uzyskać III i II klasę brakarską. Organizujemy również Centralne Kursy Brakarskie, na których można uzyskać I oraz najwyższą, Instruktorską Klasę brakarską.      
Dzięki współpracy z najlepszymi instruktorami - praktykami i teoretykami brakarstwa z całego kraju, organizowane przez nas kursy brakarskie oprócz niepodważalnych walorów edukacyjnych pozwalają na jedyną w swoim rodzaju możliwość zdobycia oraz wymiany doświadczeń dotyczących drewna i rynku drzewnego.      
Jesteśmy gotowi na realizację Państwa zleceń.    

Zapraszamy na najbliższe kursy brakarskie:      

- w terminie od 13 do 22 listopada odbędzie się w Janowie Lubelskim Centralny Kurs Brakarski, na którym będzie można uzyskać najwyższe kwalifikacje brakarskie. Mogą się na niego zgłaszać również osoby ubiegające się o III i II klasę brakarską.
Zapraszamy do składania zgłoszeń, które będą przyjmowane do 3 października 2019 roku.

- w terminie od 20 do 29 listopada odbędzie się w Orzechowie Kurs Brakarski, na którym możliwe będzie wyłącznie zdobycie najniższych klas brakarskich (trzeciej i drugiej).
Zapraszamy do składania zgłoszeń, które będą przyjmowane również do 3 października 2019 roku.
 
- osoba koordynująca:     
Wojciech Sarzyński tel. 693 440 934,          
e-mail: w.sarzynski@bedon.lasy.gov.pl

 

ZAPRASZAMY!