Aktualności Aktualności

Kursy Brakarskie - koniec 2020 roku

Zakończyliśmy 130 Ogólnopolski Kurs Brakarski w Łagowie Lubuskim.

Informujemy Państwa o zakończeniu 130 Ogólnopolskiego Kursu Brakarskiego w Łagowie Lubuskim. W szkoleniu wzięły udział 43 osoby. Dzięki bardzo dobrej współpracy uczestników z instruktorami oraz ciężkiej i skutecznej pracy obu wspomnianych stron efekty szkolenia są bardzo dobre. Wszystkim Państwu należą się podziękowania i gratulacje!

W związku z zaistniałą sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa (SARS-CoV-2) konieczne jest wprowadzenie kolejnych zmian w terminarzu naszych kursów brakarskich.

Pismem Dyrektora Generalnego Zn. spr.: ZM.1401.10.2020 z 05.10.2020 r., w trosce o Państwa bezpieczeństwo, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych podjęła decyzję o nieorganizowaniu w 2020 roku Centralnego Kursu Brakarskiego.
W związku z powyższym Centralny Kurs Brakarski, którego organizacja planowana była w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Leśnik w Orzechowie (Nadleśnictwo Ustka, RDLP w Szczecinku) nie odbędzie się. Najbliższy CKB planowany jest na wiosnę 2021 roku.

 

 

Informujemy, że ze względu na zgłoszenie zbyt małej liczby osób 131 Ogólnopolski Kurs Brakarski planowany w terminie 2-11 grudnia w Łagowie Lubuskim nie odbędzie się. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Informujemy jednocześnie, że najbliższy Kurs Brakarski planowany jest w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie w terminie 2-12 marca 2021 roku.

Być może ustalony zostanie również wcześniejszy termin szkolenia w Łagowie Lubuskim. Prosimy w związku z tym śledzić informacje zamieszczane na stronie https://www.bedon.lasy.gov.pl.

Jeszcze raz przepraszamy za powstałe niedogodności.

 

Informacja o kursie oraz karta zgłoszenia

Osoba koordynująca:  
Wojciech Sarzyński tel. 693 440 934,             
e-mail: wojciech.sarzynski@bedon.lasy.gov.pl    

 
ZAPRASZAMY!