Aktualności Aktualności

Kursy Brakarskie

Zapraszamy do zapoznania z informacjami dotyczącymi Kursów Brakarskich organizowanych przez ORWLP w Bedoniu.

Z końcem listopada zakończył się w OEE w Janowie Lubelskim ostatni zeszłoroczny Kurs Brakarski zorganizowany przez ORWLP w Bedoniu.

W kursie wzięły udział 44 osoby. Uczestnicy to nie tylko leśnicy pracujący w LP. Przeszkolone osoby, to również pracownicy samorządów, osoby prywatne, drzewiarze, a nawet prowadzący Kancelarię Nieruchomości.

Zajęcia odbywały się w OEE Janów Lubelski, a ciekawym uzupełnieniem wiedzy uczestników był wyjazd szkoleniowy do Nadleśnictwa Krasnystaw, gdzie można było zapoznać się z surowcem drzewnym zgromadzonym w celu przeprowadzenia VI Submisji Drewna Cennego „Lubelska jesień 2015". Sprzedano tam 836,61m3 drewna przy średniej cenie 2020,42 zł/m3.

Współpraca z kompetentnymi instruktorami – praktykami, ciekawe zajęcia oraz sprawdzone ośrodki pozwalają na efektywne szkolenie uczestników oraz wszechstronną wymianę doświadczeń dotyczących drewna i rynku drzewnego. 

Zapraszamy na kolejny kurs brakarski, który odbędzie się w Janowie Lubelskim w dniach 9-18 marzec 2016 roku. Poniżej znajdą Państwo kartę zgłoszenia na ten kurs.

- osoba koordynująca Wojciech Sarzyński tel. 693 440 934

e-mail: w.sarzynski@bedon.lasy.gov.pl

KARTA ZGŁOSZENIA NA KURS W JANOWIE 9-18.03.2016

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Kursu.