Wydawca treści Wydawca treści

Samodzielna aktualizacja bazy "Czas w Las"

Dla pracowników jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych

Zachęcamy Państwa do samodzielnej aktualizacji informacji o obiektach turystycznych i edukacyjnych portalu „Czas w Las".

Jeżeli Państwa jednostka nie posiada jeszcze loginu i hasła, które umożliwiają zarządzanie bazą - prosimy o wypełnienie oświadczenia i wysłanie go pocztą tradycyjną na adres ORWLP. Na jego podstawie również pocztą tradycyjną w przeciągu około 7 dni otrzymają Państwo login i hasło dostępu do panelu administracyjnego ww. bazy. Jeżeli zależy Państwu na szybszym otrzymaniu dostępu do bazy, zachęcamy do przesłania dodatkowo skanu oświadczenia na adres m.choinska@bedon.lasy.gov.pl

Aby samodzielnie dokonywać aktualizacji bazy danych o obiektach turystycznych i edukacyjnych zamieszczonych na stronie www.czaswlas.pl prosimy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi bazy danych.

Wszystkie zmiany wprowadzane na stronie są monitorowane przez ORWLP i będą widoczne na stronie www.czaswlas.pl dopiero po ich potwierdzeniu (przez ORWLP). Potwierdzenie wprowadzonych zmian będzie dokonywane w ciągu 48 godzin (w dni robocze) od ich wprowadzenia przez pracownika Nadleśnictwa/Parku Narodowego.

Osobą prowadzącą temat w ORWLP w Bedoniu jest p. Magdalena Choińska – specjalista Zespołu Szkoleń i Turystyki, tel. (42) 677 25 14, e-mail: m.choinska@bedon.lasy.gov.pl