Wydawca treści Wydawca treści

Poligrafia

Zakład Poligrafii na swoją renomę pracuje od lat siedemdziesiątych.

Od tamtej pory, oprócz różnego rodzaju druków na co dzień potrzebnych leśnikom, znacznie poszerzyliśmy ofertę o takie artykuły jak flagi, akcesoria reklamowe, banery, tablice, namioty, oraz wszelkie artykuły niezbędne do promowania Lasów Państwowych wśród społeczeństwa.

Druki SILP dostępne są w ciągłej sprzedaży, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu druki, które aktualizowane są zgodnie z bieżącymi przepisami. Wszystkie niestandardowe druki wykonujemy pod indywidualne zamówienie- przy zapotrzebowaniu na odpowiednią ich ilość.

Na zamówienie wykonamy również ulotki, plakaty, papiery firmowe i ozdobne, oraz wiele, wiele innych.

Nasze kalendarze dostarczane są do jednostek Lasów corocznie w ilościach sztuk idących w dziesiątki tysięcy, a Kalendarz Leśnika stał się wręcz niezbędnym „wyposażeniem” każdego pracownika PGL LP. Jest świetnym, podręcznym uzupełnieniem wiedzy technicznej, niezbędnej każdemu leśnikowi podczas prac terenowych.

Kupując w ORWLP w Bedoniu wszystkie jednostki mają zapewnione korzystne ceny, a co dla wielu jest jeszcze ważniejsze- są zwolnione z obowiązku przeprowadzenia przetargu na dany asortyment, w związku z pozostawaniem w ramach jednostki Lasów Państwowych.

Ceny na nasz standardowy asortyment znajdą Państwo w zakładce „Ceny i oferty”.

 

                                             


Zapraszamy do kontaktu:

Zakład Poligrafii
Ośrodek Rozwojowo - Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu
Nowy Bedoń, ul. Sienkiewicza 19
95-020 Andrespol
tel. 42 677 25 22 – 26
Adres e-mail: poligrafia@bedon.lasy.gov.pl