Wydawca treści Wydawca treści

Szkolenia otwarte

ORWLP w Bedoniu – Zespół ds. Szkoleń i Turystyki zaprasza do udziału w szkoleniach otwartych dla pracowników PGLLP realizowanych w ramach 43 edycji „Kalendarza Szkoleń Otwartych WIOSNA-LATO 2024".

ORWLP w Bedoniu – Zespół ds. Szkoleń i Turystyki zaprasza do udziału w szkoleniach otwartych dla pracowników PGLLP realizowanych w ramach 43 edycji „Kalendarza Szkoleń Otwartych WIOSNA-LATO 2024”.

W „Kalendarzu” znajdą Państwo szkolenia zarówno branżowe m.in. z obsługi SILP, Business Objects czy tworzenia map jak i szkolenia podatkowe, księgowe oraz dotyczące rozliczeń z ZUS. Jako nowość proponujemy szkolenie z zasad przeprowadzania inwentaryzacji a także udostępnianie informacji o środowisku i informacji publicznej. Szczegóły dotyczące szkoleń znajdziecie Państwo w poniższych linkach. Serdecznie zapraszamy.

Osobą prowadząca temat w ORWLP w Bedoniu jest Sebastian Baryła – st. specjalista ds. szkoleń, tel. kom. 601 440 013, e-mail: sebastian.baryla@bedon.lasy.gov.pl.

 

Dokumenty do pobrania:

Kalendarz Szkoleń Otwartych WIOSNA-LATO 2024 (PDF)

Formularz zgłoszenia (WORD)


Szkolenia

Dzisiaj, kiedy dostęp do informacji jest powszechny i łatwy, liczy się wiarygodne źródło i dedykowane rozwiązania przyspieszające codzienną pracę. Wg właśnie takich założeń przygotowujemy szkolenia dla pracowników Lasów Państwowych oraz osób z różnych instytucji i firm związanych z leśnictwem.

Wiemy, że każde szkolenie to kilka, a częściej kilkadziesiąt godzin poza domem i biurem, to czas, który każdy Uczestnik będzie musiał nadrobić po powrocie z zajęć. Dlatego każda godzina szkolenia łączy w sobie odpowiednio dobrane: metodykę i zakres merytoryczny. Ale to może napisać każda firma szkoleniowa.

My dodajemy od siebie pełną logistykę, po to, aby Zamawiający i Uczestnicy mogli zająć się tylko tym, co na szkoleniu najważniejsze – podnoszeniem swoich kwalifikacji i wymianą doświadczeń w dobrej atmosferze.

Na naszych stronach internetowych znajdą Państwo wiele informacji – o szkoleniach o otwartym naborze, ich kosztach i terminach, o szkoleniach dedykowanych danej grupie, o tych przygotowanych na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, ale przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy najszybciej zaproponują Państwu możliwe rozwiązania:

- Sebastian Baryła (Zespół ds. Szkoleń i Turystyki), tel. (42) 677 25 32, tel. kom. 601 440 013,  
  e-mail: s.baryla@bedon.lasy.gov.pl

- Tomasz Biały (Zespół ds. Szkoleń i Turystyki), tel. (42) 677 25 33, tel. kom. 607 377 119,
  e-mail: t.bialy@bedon.lasy.gov.pl

- Joanna Stasiak (Zespół ds. Szkoleń i Turystyki), tel. (42) 677 25 34,
  e-mail: j.stasiak@bedon.lasy.gov.pl

- Katarzyna Wdowiak-Woźny (Zespół ds. Szkoleń i Turystyki), tel. (42) 677 25 33, tel. kom. 601 844 593, e-mail: k.wdowiak@bedon.lasy.gov.pl

- Miłosława Hyży (Zespół ds. Szkoleń i Turystyki), tel. (42) 677 25 31, tel. kom. 603 135 111,
  e-mail: m.hyzy@bedon.lasy.gov.pl

 
Do zobaczenia na wspólnych szkoleniach!

 

 KLAUZULA INFORMACYJNA RODO